SalA Cedrówka

Sala "Cedrówka" znajduje się na terenie ośrodka. W środku: aneks kuchenny, toaleta, salka ze stołem bilardowym i kulki dla dzieci.
W budynku mieści się 50 osób.
Doba od godz. 14:00 do 12:00. Salę mogą wynająć zarówno goście z ośrodka jak i osoby z zewnątrz. W dniach, kiedy sala jest wolna i nie odbywają się wcześniej zaplanowane imprezy, goście z ośrodka mogą korzystać z sali bezpłatnie, po uprzednim skontaktowaniu się z biurem.

SalA KREDENS
+SAUNA

Sala "Kredens"- max. 40 osób. Położona nieopodal jeziora, przy lesie. W środku: aneks kuchenny i toaleta, Wyposażona w 6- osobową saune. Na życzenie klienta możemy zorganizować catering. Saunę można również wynająć osobno bez sali, w cenach: - 60 min.- 120 zł. - 30 min.- 70 zł. - 15 min.- 40 zł. (Szanowni Państwo, mając na względzie przepisy sanitarno epidemiologiczne, ośrodek nie zapewnia ręczników w saunie, które są obowiązkowe i należy się w nie zaopatrzyć przed przyjściem do sauny).

SalA BLASZAK

Sala "Blaszak"- max. 30 osób. Sala znajduje się w centrum miasta Debrzno, ul. Kościuszki 4. Darmowy parking obok. Idealna zarówno na imprezy dziecięce jak i dla starszych. W środku: aneks kuchenny i toaleta.

Zarezerwuj
609 801 870

WYŻYWIENIE

Oferujemy całodzienne i częściowe wyżywienie. Obfite ŚNIADANIA w formie bufetu- 40 zł. dziennie od osoby. Prosimy o wcześniejsze powiadomienie nas o alergiach i restrykcyjach dietetycznych. OBIADOKOLACJE- z menu z @KURCZAK DEBRZNO. Dania z rożna, zestawy obiadowe, tortille, kebaby, pizza, napoje.